Вітаю Вас, Гість

Головна » Статті » Навчання грамоти

Літера В

Навчання грамоти, 1 клас. Приголосні. Літера В. Казка, загадки, онлайн гра про букву В

Навчання грамоти, 1 клас. Приголосні. Літера В. Казка, загадки, онлайн гра про букву ВБуква В - третя буква українського алфавіту. Буква В позначає приголосний дзвінкий звук: твердий [В] і м'який [В '].

Раніше, за старослов'янською, буква мала назву "веди", що перекладається на українську мову як "знаю".

Слова, що починаються на букву В: вовк, відро, водоспад, ваза, вінок ...

Буква В в середині слів:  квас, сова, корова, дрова, хвиля ...

Буква В в кінці слів: острів, став, покрів ...

Кілька букв В в одному слові: водопровід, вовк, вівтар, вервиця ...

Відео урок - Написання письмової великої та маленької букви В

_

Казка про букву В. Як буква В працювала листоношею

Казка про букву В. Буква В на колесахУ великому високому будинку під назвою Алфавіт, жили-були літери. Найперша, як ти пам'ятаєш, на самому верхньому поверсі, жила буква «А», після неї, поверхом нижче, жила буква «Б»; а нижче літери «Б» проживала буква «В» - третя буква Алфавіту.

Буква «В» працювала листоношею. Справа в тому, що діти дружили з буквами і постійно посилали їм листи, посилки і різні подарунки.

Казка про букву В. Швидка машинкаА буква «В» була найшвидшою. Вона переверталася і вставала на свої коліщата, ось так, і перетворювалася на машинку і їхала дуже швидко, ось так: В - В - В - В - В - В - В - В - В - В - В. Дуже швидко вона доставляла всі подарунки буквам від дітей і дітям від букв.

І ось одного разу буква «В» поїхала у відпустку на море.

- Поїду, - каже, - відпочину, на тиждень лише. Подивлюсь, що буде?

І поїхала.

Минуло всього три дні, і раптом пролунав дзвінок. Це дзвонили літери.

- Буква «В», приїжджай швидше! Ми вже так довго чекаємо тебе! На пошті вже немає місця, куди ставити листи і посилки. Терміново приїжджай!

Казка про букву В. ЛистоношаБуква «В» швидко зібрала речі і приїхала додому. Потім бігом, швидко поїхала на пошту, ось так: В - В - В - В - В - В. А там вся кімната була заставлена ​​листами, посилками, і подарунками від дітей. І працівники пошти вже не знали куди і що ставити.

- Ох! Скільки роботи!

Буква «В» знову встала на свої коліщатка і перетворилася на машинку і почала швидко розвозити речі за адресами - по буквах: В - В - В - В.

Буква «В» працювала дуже швидко, і вже до вечора всі листи і посилки порозвозила адресатам.

- Ух! - втерла піт з чола буква «В», - Як я втомилася, але зате справу зробила. Скільки зараз моїх друзів-букв сидять і читають листи від дітей. А я втомилася і піду спати, відпочивати.

І буква «В» лягла спати.

Їй снилося, як діти і букви раділи отриманим подарункам. А ще снилися вагони, повні подарунків, хвилі на морі, вітер, і всі слова на букву «В». Буква «В» заснула, і ти засинай.

Загадка про букву В

Вовк, голодний сірий вовк,
Вив він, вив, потім замовк.
Вовк зараз сидить в траві,
Вовк - в траві під літерою ...


Інтерактивна онлайн флеш гра - буква В

Перший етап - намалювати букву В по крапочках. На наступному етапі - серед всіх літер вибрати букву В. В грі присутній звук.Розмальовка - буква В. Український алфавіт (скачати ведмідь, перелік)

Розмальовка - Буква В. Ведмідь  

Прописи - буква В. Український алфавіт (скачати)

Прописи - Буква В. Український алфавіт

Категорія: Навчання грамоти | Додав: Vik (08.12.2017)
Переглядів: 5316 | Теги: урок, прописи, казка про букву, відео урок, відео, розмальовка, Казка, літера В, Загадка, загадка про букву | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar