Вітаю Вас, Гість

Головна » Статті » Навчання грамоти

Літера Ґ

Навчання грамоти, 1 клас. Приголосні. Літера Ґ. Казка, загадки про букву Ґ

Навчання грамоти, 1 клас. Приголосні. Літера Ґ. Казка, загадки, онлайн гра про букву ҐБуква Ґ - п'ята буква українського алфавіту. Буква Ґ позначає приголосний дзвінкий звук: твердий [Ґ] і м'який [Ґ'].

Слова, що починаються на букву Ґ: ґазда, ґудзик, ґедзь, ґанок, ґава, ґрати, ґрунт, ґума, ґуля, ...

Буква Ґ в середині слів: аґрус, дзиґа,  ...

Буква Ґ в кінці слів:  ...

Кілька букв Ґ в одному слові: ґелґготати ...

Як набрати букву "ґ" на клаваітурі

Як набрати букву "ґ" і апостроф на клавіатурі

Відео урок - Написання письмової великої та маленької букви Ґ ґ

_

Відео урок про букву Ґ, слова і вірш про букву Ґ

_

Казка про букву Ґ

Жила собі була на п'ятому поверсі будинку під назвою "Алфавіт" буква Ґ. Буква Ґ сумувала, бо її часто плутали з її сестрою-близнючкою - буквою Г і промовляли слова неправильно, запрошуючи до слів не Ґ, а її сестру Г.

Буква Ґ вирішила піти до всезнаючої сусідки - букви А, запитати, що ж їй робити, щоб діти її не забували. Буква А подумала, і порадила:

- Причеши собі чубчика вгору, щоб він весело стирчав - діти зразу тебе запам'ятають! І будуть частіше тебе запрошувати до себе.

Казка про букву Ґ. Ґава, гіфкиБуква Ґ зраділа і зразу побігла до дзеркала. Взяла гребінчик і зачесала собі чубчика вгору. Тут до неї прилетіла ґава і принесла в подарунок дуже гарний яскраво-червоний ґудзик! Ґ зраділа, що в неї з'явилася нова подруга, і в подяку за подарунок запросила ґаву на ґанок посмакувати аґрусом. А щоб їм було веселіше, буква Ґ винесла свою дзиґу, щоб погратися разом з ґавою. Ґ з ґавою так веселилися і бігали навколо тої дзиґи, що стукнулися лобами, перекинулися догори дриґом і набили собі ґулі. Але це не зупинило їх веселощів. На шум до ґанку прибігли гуси і почали ґелґотати, бо вони теж хотіли дружити з буквою Ґ і ґавою. Отож, компанія стала ще більшою.

Казка про букву Ґ. Дзиґа, гіфкаПісля того, як Ґ зачесала чубчика вгору, вона стала такою популярною, що до неї на Фольксваґені приїжджали дружити слова з інших країн. Наприклад, різні таємні аґенти з такими іменами як Ґарсія і Ґрета. Але буква Ґ завжди була чемною і не брала участі в поганих вчинках, бо не хотіла потрапити за ґрати.

Після такого насиченого і веселого дня буква Ґ втомилася, зробила собі ґоґоль-моґоль, вигнала набридливого ґедзя надвір, і вляглася солодко спати. І їй снилися лагідні сни про ґаву, дзиґу і про ґринджоли (санчата).

Загадка про букву Ґ

В букви цієї чубчик стирчить.
Букву цю гусочка ґелґотить.
Ґава і ґудзик за нею ідуть.
Скажіть но, діти, як цю букву звуть?

Загадка про букву Ґ. Пташка з чубчиком

Розмальовка - буква Ґ. Український алфавіт (скачати)

Розмальовка буква Ґ (ґава, ґудзик)

Прописи - буква Ґ. Український алфавіт (скачати)

Прописи - Буква Ґ. Український алфавіт

Категорія: Навчання грамоти | Додав: Vik (10.12.2017)
Переглядів: 10879 | Теги: навчання грамоти, казка про букву, прописи, відео урок, буква Ґ, Казка, Загадка, Гра, загадка про букву | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar